| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Color | Silver |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Current Rating | 30A |
| Mounting Type | Terminal Fixation-bolts |
|---|---|
| Current Rating | 108V-1000V |
| Insulator Material | Glass And Ceramic |
| Voltage Rating | 12V-96V |
| Product Name | Hermetic EV Connector |
| Application | Industrial |
|---|---|
| Color | Silver |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Pressure Range | 5MPa |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Pressure Range | 2- 5MPa |
|---|---|
| Material | 45 Steel |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Application | Industrial |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Pressure Range | 2- 5MPa |
|---|---|
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Application | Industrial |
| Material | 45 Steel |
| Pressure Range | 2- 5MPa |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Material | 45 Steel |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
|---|---|
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Material | 45 Steel |
| Application | Industrial |
| Pressure Range | 2- 5MPa |
| Pressure Range | 2- 5MPa |
|---|---|
| Material | 45 Steel |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Application | Industrial |
| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Pressure Range | 2- 5MPa |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Application | Industrial |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
|---|---|
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Application | Industrial |
| Material | 45 Steel |