| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Mounting Type | Mounting Screw |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
| Core Column | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
|---|---|
| Contact Plating | Electroless Nickel |
| Connector Type | Hermetic |
| Material | 45 Steel |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Connector Type | Hermetic |
|---|---|
| Contact Plating | Electroless Nickel |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
| Core Column | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
|---|---|
| Material | 45 Steel |
| Core Column | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Mounting Type | Mounting Screw |
| Contact Plating | Electroless Nickel |
| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
| Manufacturer | SSCore |
| Connector Type | Hermetic |
| Core Column | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
| Contact Plating | Electroless Nickel |
| Mounting Type | Mounting Screw |
| Manufacturer | SSCore |
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
|---|---|
| Mounting Type | Mounting Screw |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Manufacturer | SSCore |
| Contact Plating | Electroless Nickel |
| Connector Type | Hermetic |
|---|---|
| Core Column | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Manufacturer | SSCore |
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
| Leak Test | 1.5MPa WITH N2, NO LEAK |
|---|---|
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
| Body | 304 STAINLESS STEEL |
| Contact Plating | Electroless Nickel |
| Connector Type | Hermetic |
| Core Column | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Product Name | Hermetic Feedthrough Connectors |
| Material | 45 Steel |
| Contact Plating | Electroless Nickel |
| Manufacturer | SSCore |