| Current | 300A |
|---|---|
| Insulating Property | 5000MΩ |
| Surface | Nickel Plating |
| Connection | Screw |
| Application | Electrical Equipment |
| Application | Electrical Equipment |
|---|---|
| Insulating Property | 500MΩ@500VDC |
| NUT M3 MATERIALS | SUS304 STAINLESS STEEL |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Voltage | 220V |
| Insulating Property | 5000MΩ |
|---|---|
| Application | Electrical Equipment |
| Connection | Screw |
| Voltage | 220V |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
|---|---|
| Current | 30A-300A |
| Application | Electrical Equipment |
| Connection | Screw |
| Insulating Property | 5000MΩ |
| Connection | Screw |
|---|---|
| Insulating Property | 1000MΩ |
| Voltage | 220V |
| Current | 30A-300A |
| Application | Electrical Equipment |
| Application | Electrical Equipment |
|---|---|
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Current | 30A-300A |
| Insulating Property | 1000MΩ |
| Connection | Screw |
| Current Rating | 10A |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Color | Silver |
| High Sealing Performance | 4MPa Does Not Leak |
| Application | Electrical Connections |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
|---|---|
| Application | Electrical Equipment |
| Voltage | 220V |
| Insulating Property | 5000MΩ |
| Connection | Screw |
| Current | 30A |
|---|---|
| Connection | Screw |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Application | Electrical Equipment |
| Insulating Property | 5000MΩ |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Insulating Property | 5000MΩ |
| Connection | Screw |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Current | 30A-300A |