| Name | Hermetic Sight Glass |
|---|---|
| Connection Type | Threaded, Flanged |
| Thread Specification | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Material | 1215 Steel |
| Design | Glass To Metal Seal |
| Maximum Pressure | 6MPa - 10MPa |
|---|---|
| Design | Glass To Metal Seal |
| Thread Specification | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Connection Type | Threaded, Flanged |
| Material | 1215 Steel |
| Name | Hermetic Sight Glass |
|---|---|
| Maximum Pressure | 6MPa - 10MPa |
| Thread Specification | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Connection Type | Threaded, Flanged |
| Design | Glass To Metal Seal |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
|---|---|
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Application | Industrial |
| Material | 45 Steel |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Insulation Resistance | 1000MΩ |
|---|---|
| Voltage Rating | 1000V |
| Material | 45 Steel |
| Impact Resistance | 200N |
| Current Rating | 20A-30A |
| Voltage Rating | 12V-540V |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Material | 45 Steel |
| Maximum Pressure | 6MPa - 10MPa |
|---|---|
| Design | Glass To Metal Seal |
| Material | 1215 Steel |
| Connection Type | Threaded, Flanged |
| Thread Specification | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Name | Hermetic Sight Glass |
|---|---|
| Thread Specification | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Maximum Pressure | 6MPa - 10MPa |
| Design | Glass To Metal Seal |
| Material | 1215 Steel |
| Design | Glass To Metal Seal |
|---|---|
| Maximum Pressure | 6MPa - 10MPa |
| Connection Type | Threaded, Flanged |
| Thread Specification | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Material | 1215 Steel |
| Name | Hermetic Sight Glass |
|---|---|
| Material | 1215 Steel |
| Design | Glass To Metal Seal |
| Maximum Pressure | 6MPa - 10MPa |
| Connection Type | Threaded, Flanged |