| Current | 10A - 30A |
|---|---|
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Temperature Range | -70℃~+300℃ |
| Material | 45Steel |
| Voltage Rating | 72V - 810V |
| Rated Current | 30A |
|---|---|
| Temperature Range | -70°C To 300°C |
| Material | 45 Steel |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Rated Voltage | 600V |
| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Temperature Range | -70°C To 300°C |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Rated Voltage | 600V |
| Mounting Type | Terminal Fixation-bolts |
| Material | 45Steel |
|---|---|
| Mounting Type | Terminal Fixation-bolts |
| Current | 10A - 30A |
| Voltage Rating | 72V - 810V |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Rated Voltage | 600V |
|---|---|
| Temperature Range | -70°C To 300°C |
| Mounting Type | Terminal Fixation-bolts |
| Rated Current | 30A |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Mounting Type | Terminal Fixation-bolts |
|---|---|
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Current | 10A - 30A |
| Voltage Rating | 72V - 810V |
| Temperature Range | -70℃~+300℃ |
| Current | 10A - 30A |
|---|---|
| Mounting Type | Terminal Fixation-bolts |
| Material | 45Steel |
| Voltage Rating | 72V - 810V |
| Temperature Range | -70℃~+300℃ |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
|---|---|
| TAB Material | BRIGHT FINISHED COLD ROLLED STEEL T=0.8mm |
| Insulation | 1000M @ 1000VDC |
| Temperature Range | -40℃~+150℃ |
| PINS Material | SUH446 STAINLESS STEEL |
| Contact Resistance | 10mΩ |
|---|---|
| Compressor Type | Hermetic |
| Insulation | 1000M @ 1000VDC |
| Application | Hermetic Compressors |
| Dielectric Strength | 500VAC |
| Current Rating | 20A |
|---|---|
| Salt Spray Resistance | 48h |
| Contact Resistance | 2mΩ |
| Burst Test | 5.0MPa |
| Sealing Method | Hermetic Seal |