| Pressure Range | 2- 5MPa |
|---|---|
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Material | 45 Steel |
| Application | Industrial |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Pressure Range | 2- 5MPa |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Material | 45 Steel |
| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Pressure Range | 2- 5MPa |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Application | Industrial |
| Temperature Range | -70℃ To 300℃ |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |
|---|---|
| Material | 45 Steel |
| Insulation Material | Glass |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Voltage Rating | 220V - 600V |
| Connector Style | Mounting Screw |
|---|---|
| Current Rating | 100A - 300A |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |
| Manufacturer | SSCore |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Insulation Material | Glass |
|---|---|
| Connector Style | Mounting Screw |
| Manufacturer | SSCore |
| Current Rating | 100A - 300A |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Insulating Property | 5000MΩ |
|---|---|
| Application | Electrical Equipment |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Voltage | 220V |
| Current | 30A-300A |
| Temperature Range | -70℃~+300℃ |
|---|---|
| Material | 45Steel |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Current | 10A - 30A |
| Voltage Rating | 72V - 810V |
| Connector Style | Mounting Screw |
|---|---|
| Material | 45 Steel |
| Current Rating | 100A - 300A |
| Voltage Rating | 220V - 600V |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Voltage Rating | 220V - 600V |
|---|---|
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |
| Insulation Material | Glass |
| Connector Style | Mounting Screw |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |